Liga za duševné zdravie SR

Podporná skupina pre PPP

Podporná svojpomocná skupina ANABELL BRATISLAVA

POZOR! Stretávanie podpornej skupiny sa od 1.4.2011 dočasne pozastavuje. V prípade, že máte o túto službu záujem, píšte na bratislava@anabell.cz.

Od februára 2007 dodnes funguje podporná svojpomocná skupina pre poruchy príjmu potravy. Stretáva sa každý utorok v čase 18. – 20. hod. Počas letných mesiacov (júl, august) sú prázdniny. Určená je každému, kto prekonal alebo prekonáva nejaký typ poruchy príjmu potravy (mentálna anorexia, mentálna bulímia, záchvatovité prejedanie a pod.) Stretnutia prebiehajú v Lige za duševné zdravie v Bratislave.

Skupina je otvorená, tzn. možno sa kedykoľvek pridať. Nie je potrebné sa dopredu ohlasovať, stačí prísť. Skupina je koordinovaná avšak nie je terapeutická, nenahrádza odbornú pomoc! Jej cieľom je nájsť podporu, spriaznenosť a motiváciu k liečbe. Priemerne je na stretnutí prítomných 5 ľudí. Od februára 2007 do júna 2009 sa skupiny zúčastnilo spolu približne 70 ľudí.

Dohľad nad koordináciou skupiny zastrešuje Bc. Viera Jamrišková, zakladateľka Anabell Bratislava a tiež projektová manažérka Ligy za duševné zdravie.
Kontakt: Mgr. Viera Jamrišková, bratislava@anabell.cz

Adresa LDZ:
Liga za duševné zdravie SR,
Ševčenkova 21, 851 01 Bratislava
(bus 93, 94- zastávka Železničná stanica Petržalka)